STŘÍKANÁ PĚNOVÁ IZOLACE
"IZOLACE BUDOUCNOSTI"

ZDRAVÉ BYDLENÍ V TEPLE,
BEZ PLÍSNÍ A VLHKOSTI

Stříkaná pěnová izolace je izolací budoucnosti. Dokonale utěsní a zaizoluje Váš domov. Nemění své izolační vlastnosti po celou dobu životnosti stavby (nesesedá se, nemění svůj tvar). Při instalaci netvoří spáry. Nedochází ke srážení vlhkosti a tvorbě plísní. Stříkaná pěnová izolace nepustí teplo ven, ale ani ne dovnitř. Je samozřejmostí, že je zdravotně nezávadná – vše doloženo certifikací ze státních zkušeben.

STŘÍKANÁ PĚNOVÁ IZOLACE ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÁ
services-1

ZVYŠUJTE KOMFORT BYDLENÍ

Neustálá kontrola teploty a vzduchotěsnost podstatně zvyšují komfort bydlení. Tuhý polyuretan je jedním z nejúčinnějších izolantů, kterými toho lze dosáhnout – TEPLO V ZIMĚ A CHLÁDEK V LÉTĚ bez dalších výdajů za otop nebo chlazení. Díky pěnové izolaci jsou zdi a podlahy teplejší na dotek.

BEZEŠVÁ PĚNOVÁ IZOLACE
BEZ SPÁR A SPOJŮ

Stříkaná pěnová izolace vytváří monolitický celek bez nutnosti mechanického kotvení a tím  zároveň eliminuje vznik tepelných mostů. Takto izolovaná plocha nemá vůbec žádné spoje, zajistí 100% utěsnění dutin ve stěnách a stropech, čímž zamezuje možnost proudění vzduchu ve spojích, brání kondenzaci vlhkosti a tvorbě plísní. Každému je už dnes jasné, že vlhká izolace prostě neizoluje a plíseň v domě je velkým zdravotním rizikem. 

STŘÍKANÁ PĚNOVÁ IZOLACE VÝRAZNĚ SNIŽUJE NÁKLADY NA VYTÁPĚNÍ

SNIŽUJTE SVÉ NÁKLADY
NA VYTÁPĚNÍ VAŠEHO DOMU

Investicí do stříkané pěnové izolace dosáhnete významných úspor za vytápění či klimatizování objektů. Představte si úspory, které dalece převyšují počáteční náklady spojené s instalací. Neefektivní tradiční izolační materiály se nemohou pěnové izolaci vyrovnat, pokud jde o efektivitu, stálost a rychlou návratnost investice. Stříkaná pěnová izolace je investicí, která Vám zajistí významné úspory každý rok, po celou dobu životnosti Vašeho bydlení, a to díky trvale neměnným parametrům (pěna se nesesedá, nesnižuje své izolační vlastnosti). Ušetřete až 70% nákladů vytápění.